ashraf
19 دی 1401 - 22:37

فراگیری سرما در گلستان/مشترکان گاز صرفه جویی را جدی بگیرند

گرگان- مدیرعامل شرکت گاز گلستان با اشاره به فراگیری سرما در این استان از مشترکان گاز خواست در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی طالبی شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: روز گذشته(یکشنبه) مصرف گاز طبیعی در استان گلستان حدود ۱۲ میلیون متر مکعب بود که میزان مصرف در روز جاری به شدت در حال افزایش است.

مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت: با توجه به فراگیری سرما در اکثر نقاط استان ضرورت دارد که همه مشترکان در امر صرفه جویی اهتمام جدی داشته باشند.

وی افزود: اگر هر مشترک گاز دو مترمکعب در مصرف گاز صرفه جویی داشته باشد امکان خدمات مستمر و پایداری خطوط انتقال گاز تضمین می‌شود.

طالبی اضافه کرد: با افزایش برودت هوا و افزایش مصارف گاز طبیعی در فصل سرد سال، صرفه‌جویی در مصرف این حامل انرژی از سوی تک‌تک افراد جامعه بسیار مهم بوده و مشترکان گرامی با رعایت الگوی مصرف بهینه و رعایت دمای رفاه (۲۱ - ۱۸ درجه سانتیگراد) شرکت گاز را در ارائه خدمات مستمر یاری کنند.

وی تاکید کرد: مدیریت مصرف گاز یکی از مهمترین موضوعاتی است که در صورت رعایت آن از سوی مشترکان، علاوه بر صرفه اقتصادی برای آنان، از بروز مشکلات در پیک مصرف جلوگیری می‌کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 966399